شنبه, 10 خرداد 1399 ساعت 02:00

مشاوره سلامت روانی خانواده - زوج ها و فرزندان

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(198 رای‌ها)
 علیرضا گنج دانش علیرضا گنج دانش مرکز مشاوره تخصصی سامان ذهن

مشاوره دختران و زنان و مشکلات زن بودن در جامعه، مشاوره اختلاف عقاید مذهبی زوجین در خانواده، مشاوره ازدواج دو خانواده ناهمسان از لحاظ فرهنگی، سطح مالی در خانواده همسران ، تفاوت های قومیتی و نژادی، مشاوره تفاوت میزان تحصیلات بین زوجین یا خانواده هایشان، مشاوره اختلاف قد یا وزن بیش از حد بین زوجین، مشاوره و حل مشکلات دیگر خواهی همسر، برگزاری کارگروه های مشاوره خانواده، مشاوره های ارتقاء سطح رضایتمندی در خانواده، مشاوره افزایش میزان لذت از زندگی در خانواده و ... بصورت کاملا تخصصی انجام می شود.
با توجه بسطح پیشرفت دانش و تکنولوژی در زندگی ما، خواه یا ناخواه با چالشهای جدید زیادی در زندگی مواجه میشویم، که نیاز به استفاده از مشاوره در زمینه های گوناگون نظیر ازدواج، قبل از ازدواج، هنگام ازدواج، مشاوره های مقطعی جهت آشنایی نحوه برخورد با خانواده همسران، دوران بارداری و پس از آن، مشاوره نحوه برخورد با فرزندان در خانواده، مشاوره درزمینه چالشهای پیش آمده در خانواده ها نظیر اعتیاد، همسر دوم، افسردگی، خودکشی، مرگ یکی از بستگان و یا اختلافات رایج تر در خانواده هر چه بیشتر احساس می شود.
مشاوره خانواده ها تنها به حل اختلاف وایجاد جو مسالمت آمیز ختم نمیشود، بلکه در موارد زیادی سبب بهبود وضع زندگی و ارتقاء سطح رضایتمندی زوجین و همه اعضای خانواده خواهد شد.
مشاوره خانواده شامل طبقه بندی های زیر می باشد:
مشاوره در مرکز مشاوره خانواده
مشاوره خانواده تلفنی
راهنمایی برای حل اختلافات زندگی
آموزش نحوه حل تضادهای سلیقه ای و مشکلات حاد خانوادگی
ادامه زندگی آری یا نه؟!
مشاوره حل اختلاف نظرهای خانوادگی
مشاوره های خانواده در بحران های زندگی
مشاوره برای خانواده و اختلافات فرزندان
آموزش لذت های زندگی مشترک
مشاوره در زمینه خانواده همسر
مشاوره در زمینه بهبود وضعیت زندگی
مشاوره اختلافات فیزیکی
مشاوره نقش زنان در خانواده
مشاوره تفاوت های قومیتی
مشاوره خانواده شامل مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج و مشاوره برای ازدواج ، مشاوره روحی و روانی ، مشاوره روانشناسی با متخصص خانواده و مطابق با آخرین متد علمی و عملی دانشگاه های برتر دنیا می باشد.

بسته به شرایط روحی و جسمی و عاطفی قبل از ازدواج وهمچنین تعداد فرزندان جهت مشاوره مادران درصورت وجود برای مرکز مشاوره خانواده ازدواج کاملا متفاوت می باشد والزاما باید توسط متخصص مربوطه بررسی و نهایتا سفارشات، توصیه ها و مشاوره ها و نهایتا درصورت نیاز درمان های خاص خانواده ارائه گردد.

بازگشت

خواندن 12398 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 11 خرداد 1399 ساعت 15:16
Super User

مدیر سایت

وبگاه: www.samanezehn.com
محتوای بیشتر در این بخش: ارتباط موثر داشته باشیم »